Hakkımızda

  2013 yılında  kurulmuş olup  televizyoncu.net olarak güven ve müşteri memnuniyetinin  sağlanması düşüncesiyle hareket  eden  televizyoncu.net  TV  ve aksesuar sistemlerinde  sektörde tercih edilen bir marka haline gelmiştir.


  Televizyoncu.net  teknik malzeme ,  lcd  televizyon, projeksiyon , sinema sistemleri  gibi  görsel medya takibini sağlayabileceğiniz tüketici elektroniği ihtiyaçlarının karşılanmasını görev kabul ederek satış hizmetlerini hız kesmeden sürdürmektedir


Satışını yaptığı yerli üretim ve dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerini, uluslararası belgelendirme kuruluşları tarafından kabul görülen, ilgili standartları sağlayan ürün çeşitliliği ile her geçen gün yükselen bir başarı grafiği ile hizmetlerine devam etmektedir.


Bugüne kadar dürüst, güvenilir, kaliteli hizmet anlayışı ve takım çalışması ile büyümesini sürdürmüş iş yaşamında bugünkü konumuna ulaşmıştır.


N’ist Grup çatısı altında  televizyoncu.net  markası olarak, başlıca hedefini  sektörlerde, en uygun fiyata ve en iyi hizmeti sunmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, müşterileri ile uzun yıllar sürecek işbirliği ve güven inşa etmek olarak belirlemiştir. Kalite ve hizmeti vazgeçilmez ilkeler olarak benimsemiş ve bu ilkelerin sürekliliğini sağlamak için, hizmet verdiği konularda “Çözüm Ortağı” olarak önerilen lider marka olmayı hedeflemektedir.